Matis letnja akcija 2025
Sport

Upravo sada, mladi košarkaši Srbije U20 osvajaju srca svojih navijača na Evropskom prvenstvu

687pregleda

Naši Orlići vode sa 10 poena protiv Ukrajine U20 i na putu su ka svojoj četvrtoj uzastopnoj pobedi, javlja naš specijalni izveštač sa Krita Miloš Milošević.

Selekcija koju predvodi neumorni selektor Marko Marinović pokazuje vrhunsku igru i nesalomivi timski duh. Posebno smo ponosni na momke iz Čačka – Mićića, Sretenovića, Nikolića i Ćurčića, koji svojim talentom i posvećenošću doprinosi ovoj izuzetnoj igri.

Svaki poen, svaka asistencija i svaki skok dodatno gradi prednost našeg tima i daje snagu da nastavimo sa pobedničkim nizom. Igrači na terenu pokazuju borbeni duh i strast koja pokreće naše mlade heroje ka vrhu tabele.

Ova pobeda neće biti samo još jedna u nizu, već će ona potvrditi izuzetne sposobnosti i kvalitet naše mlade selekcije. Podrška sa tribina i uzbudljiva atmosfera samo još više motivišu naše momke da daju sve od sebe!

Svi vi koji pratite ovaj energičan susret, nastavite da bodrite naše Orliće! Svaka vaša poruka podrške i svaki navijački uzvik čine razliku i predstavljaju vetar u leđa našim talentovanim košarkašima.

Ostanite uz nas do poslednjeg zvuka sirene i uživajte u ovoj sjajnoj predstavi naših Orlova! Neka ovaj dan bude ispisan zlatnim slovima u istoriji srpske košarke!

Trenutno, 36:27, pred odlazak na odmor…

MILOŠ MILOŠEVIĆ, specijalni izveštač sa Krita

VIDEO: MILOŠ MILOŠEVIĆ

 

 

5 Comments

Ostavite komentar