
106pregleda
Dragi uredniče,
Vi mora da ste odsutni pa su iz Komunalca iskorisrili vaše odsustvo pa su uradili sledeće.
Odmah posle vašeg teksta ispraznili su oba kontejnera, ali su vratili samo jedan! Zašto?
Danas su ispraznili i ovaj jedan kontejner i on je sada čist, prazan na čemu zahvaljujemo i Komunalcu i Vama.

Međutim, oko kontejnera je posle čišćenja ostalo više smeća, a koje nije u onom drugom kontejneru jer ga i nema!
P. S .
Nemojte nam vise pomagati!
Hvala…
Ostavite komentar



